| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Shape | Boom Stand |
| MPN | NOT SPECIFIED |
| Item Length | 41 in |
| Suitable For | Microphone |
| Item Height | 88 in |
| Item Width | 24 in |
| Color | Black |
| Material | Metal |
| Brand | Griffin |
Check the listing for details. Microphone Boom Stand 6 PACK - GRIFFIN Telescoping Mic Stage XLR Cable DJ Studio. Color: Black, Condition: New. Listed at 114.00 USD. Selling on eBay since 1999eBay ShopAbout UsView FeedbackSave UsContact UsStore CategoriesGeek Stands ShopMicrophone Stands & MicrophoneTruss Stage & Speaker StandsSnare DrumsInstrument, Microphone CablesGuitar Stands & RacksRackmount Stands & Road CasesKeyboard StandsDrum Hardware & StandsPiano Benches & SeatsMusic StandsWhy Shop With Us?We are the Authorized Brand Dealer - 1 Year Warranty Included!Item Description