| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Type | Typing |
| Format | Product Key Card |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 3 GB |
| License Category | Standard |
| Minimum RAM | 2 GB |
| Minimum Processor Speed | 1 GHz |
| MPN | 05908267, 059-08267 |
| For Operating Systems | Windows |
| Country/Region of Manufacture | Mexico |
| Number of Devices | 1 |
| UPC | 0885370451115 |
Check the listing for details. Microsoft Excel 2013 Product Key Card - US Ship. Condition: Brand New. Listed at 100.00 USD.