| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Type | Mail Server |
| License Category | Commercial |
| Number of Devices | 5 |
| For Operating Systems | Windows |
| Format | Retail |
| Language | English |
| Minimum Processor Speed | 1 GHz |
| MPN | 381-04125 |
| Minimum Hard Drive Space | 2 GB |
| Minimum RAM | 1 GB |
| Model | Microsoft Exchange Server 2010 |
| Maximum RAM Capacity | 64 GB |
| Product Line | Microsoft |
| RAM Size | 1 GB |
| UPC | 882224933315 |
Check the listing for details. Microsoft Exchange Server 2010 STD Client Access License Pack 5 User | 381-04125. Condition: Brand New. Listed at 36.58 USD.