| License Category | Retail |
|---|---|
| MPN | X08-01719 |
| For Operating Systems | Microsoft Windows |
| Item Length | 14.2 cm |
| Brand | Microsoft |
| Type | Web Design |
| Format | CD-ROM |
| Unit Type | Unit |
| Language | English |
| Item Height | 1 cm |
| Model | FrontPage 2002 |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 12.5 cm |
Check the listing for details. Microsoft FrontPage Version 2002 Web Site Creation & Management Solution CD-ROM. Condition: Very Good. Listed at 12.00 USD. Box and Disc/case in Good Shape.