| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Type | Office Software Suites |
| Unit Type | Unit |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 500 MB |
| Model | Microsoft Office |
| Minimum Processor Speed | 1 GHz |
| Item Length | 7.5 in |
| Unit Quantity | 1 |
| Number of Devices | 3 |
| Item Width | 5.5 in |
| License Category | Standard |
| MPN | BD6-00001 |
| Minimum RAM | 256 MB |
| Brand | Microsoft |
| For Operating Systems | Mac |
| Format | CD |
Check the listing for details. Microsoft Office 2004: Student/Teacher Ed. - MAC software w/ 3 keys +manual, VG+. Condition: Very Good. Listed at 12.99 USD. CONDITION: Disc is near mint. Comes in standard plastic jewel case with paper manual. Plastic jewel case has scuffing. Includes 3 keys located on back of case. Microsoft Office 2004: Student and Teacher Edition for MAC computers. Note: This is vintage software. Be sure to have the correct computer requirements for this software to function properly. Item will be shipped in a padded bubble mailer envelope. Smoke free home. See photos of item above. Will ship within 1 business day of receiving cleared payment. I will be using USPS Ground Advantage to ship this item. Tracking is included. Please allow 3-5 business days for delivery depending on location. Buyer has 30 days after receiving the item to return it for: money back. Buyer pays for shipping. Purchase with confidence. Any questions don't hesitate to ask. Thank you for looking. View more of our items: Add us to your favorites list.