| Minimum Hard Drive Space | 1.5GB |
|---|---|
| Minimum RAM | 1 GB |
| Model | Microsoft 79G-00007 |
| Minimum Processor Speed | 2 GHz |
| Country of Origin | United Kingdom |
| UPC | 0065030797719 |
| Brand | Microsoft |
| Type | Office Software Suites |
| Format | DVD |
| Language | English |
| License Category | Retail |
| MPN | 79G-00007, X120905403 |
| For Operating Systems | Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows Vista, Windows |
| Number of Devices | 3 |
Check the listing for details. Microsoft Office Home and Student 2007 With Key. Condition: Very Good, Made in United Kingdom. Listed at 19.99 USD.