| License Category | Retail |
|---|---|
| Minimum RAM | 4 GB |
| For Operating Systems | Microsoft Windows 10, Windows 11 |
| Item Length | 4 |
| Brand | Microsoft |
| Type | Office Software Suites |
| Format | Retail |
| Unit Type | Unit |
| Language | Multilingual |
| Minimum Hard Drive Space | 4 GB |
| Manufacturer Warranty | Lifetime |
| Item Height | 6 |
| Model | Microsoft Office Pro Plus |
| Minimum Processor Speed | 1 GHz |
| Unit Quantity | 1 |
| Number of Devices | 1 |
| Country of Origin | United States |
| Item Width | 1 |
Check the listing for details. Microsoft Office Pro Plus 2021 1 PC Retail Lifetime Disc Lifetime 1 User. Condition: Brand New, Made in United States. Listed at 74.07 USD.