| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Type | Office Software Suites |
| Format | CD |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 2 GB |
| License Category | Academic/Education |
| Minimum RAM | 2 GB |
| Minimum Processor Speed | 256 MHz |
| For Operating Systems | Microsoft Windows 7, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows XP, Windows |
| Number of Devices | 1 |
Check the listing for details. Microsoft Office Word 2010. Condition: Very Good. Listed at 32.00 USD. The product is Microsoft Office Word 2010, a part of the Office software suites by Microsoft.