| License Category | Retail |
|---|---|
| Minimum RAM | 4 GB |
| For Operating Systems | Microsoft Windows 10, WINDOWS 11 |
| Item Length | 4 |
| Brand | Microsoft |
| Type | Office Software Suites |
| Format | Product Key Card |
| Unit Type | Unit |
| Language | Multilingual |
| Minimum Hard Drive Space | 4 GB |
| Manufacturer Warranty | Lifetime |
| Item Height | 6 |
| Model | Microsoft Project 2021 |
| Minimum Processor Speed | 2 GHz |
| Country/Region of Manufacture | Mexico |
| Item Width | 1 |
Check the listing for details. Microsoft Project 2021 Professional - Full Version License - Sealed Retail Card. Condition: Brand New. Listed at 49.99 USD. Product: Microsoft Project 2021 Professional. Works with Microsoft 365 for smoother collaboration. 100% genuine Microsoft product. Key Features. What You Get.