| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Type | Office Software Suites |
| Format | Other |
| Language | English, Multilingual |
| Minimum Hard Drive Space | 4 GB |
| License Category | Lifetime |
| Manufacturer Warranty | Lifetime |
| Minimum RAM | 4 GB |
| Minimum Processor Speed | 1.6 GHz |
| For Operating Systems | Windows |
| Number of Devices | 1 |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Microsoft Project Professional 2021. Condition: Brand New, Made in United States. Listed at 39.99 USD. This version includes multiple language options and a minimum of 4 GB of RAM and hard drive space for efficient performance.