| Country of Origin | United States |
|---|---|
| Brand | Microsoft |
| Type | Database Management Systems |
| Format | DVD |
| Platform | Windows |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 4 GB |
| License Category | Workgroup |
| Minimum RAM | 1 GB |
| Model | A5K-02817 |
| Minimum Processor Speed | 1 GHz |
| MPN | A5K-02817 |
| UPC | 885370094428 |
Check the listing for details. Microsoft SQL Server 2008 R2 - 5 Client Access Licenses Factory Sealed A5K-02817. Condition: Brand New, Made in United States. Listed at 80.00 USD. Microsoft SQL Server 2008 R2 - 5 Client Access Licenses Factory Sealed A5K-02817