| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Type | Web Server Software |
| Format | DVD |
| License Category | Standard |
| Minimum RAM | 4 GB |
| Item Height | 1 in |
| Model | Server |
| Minimum Processor Speed | 1.5 GHz |
| Item Length | 5.9 inch |
| Number of Devices | Unlimited |
| Item Width | 4.5 In |
Check the listing for details. Microsoft SQL Server 2019 Standard Unlimited Core (10 CAL) License Key DVD & COA. Condition: Brand New. Listed at 189.95 USD. SQL Server. Unlimited Cores (for 1 server). Includes COA. ✅ Certificate of Authenticity (COA). Windows Server. Unlimited Core Licensing for 1 Server. Yes (Certificate of Authenticity). ��Key Features .