| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Delivery Method | DVD license package insured shipping |
| For Operating Systems | Windows |
| Format | DVD |
| Language | German, English, French |
| License Category | Standard |
| Manufacturer Part Number | 22811642 |
| Minimum Hard Drive Space Required | 20GB |
| Minimum Memory Required | 4GB |
| Minimum Processor Speed Required | 1.5GHz |
| Model | Microsoft SQL Server Enterprise 2022 DVD |
| Number of Devices | 1 |
| Operating Systems | Microsoft Windows SQL Server 2022 |
| Product Type | Web Server Software |
| Type | Web Server Software |
Check the listing for details. Microsoft SQL Server 2022 Enter. DVD + license package RRP 2421.21 € ✔|New!.... Condition: Brand New. Listed at 904.51 USD. RRP: 2421.21. Tested original key (original software).