| License Category | Standard |
|---|---|
| Minimum RAM | 4 GB |
| For Operating Systems | Windows |
| Brand | MS |
| Type | Database Management Systems |
| Format | CoA |
| Unit Type | Unit |
| Language | English, Multilingual |
| Minimum Hard Drive Space | 6 GB |
| Manufacturer Warranty | Lifetime |
| Model | SQL SERVER 2022 STANDARD |
| Minimum Processor Speed | 2 GHz |
| Unit Quantity | 1 |
| Country/Region of Manufacture | Ireland |
| Number of Devices | Unlimited |
Check the listing for details. SQL Server 2022 Standard 16 Cores unlimited User CALs with CoA. Condition: Brand New. Listed at 289.00 USD. Unlimited Cals. Only 1 available! - works Worldwide.