| License Category | Standard |
|---|---|
| Minimum RAM | 4 GB |
| MPN | DG7GMGF0T6XV |
| For Operating Systems | Linux, Windows |
| Item Length | 7 |
| Brand | Microsoft |
| Type | Database Management Systems |
| Format | Retail |
| Unit Type | Unit |
| Language | Multilingual |
| Minimum Hard Drive Space | 4 GB |
| Manufacturer Warranty | Lifetime |
| Item Height | 9 |
| Model | SQL Server 2025 Standard |
| Minimum Processor Speed | 2 GHz |
| Unit Quantity | 1 |
| Number of Devices | Unlimited |
| Country of Origin | Ireland |
| Item Width | 1 |
Check the listing for details. Microsoft SQL Server 2025 Standard DVD + Key Unlimited Core Unlimited User CALs. Condition: Brand New, Made in Ireland. Listed at 419.99 USD. New SQL server 2025 Standard Edition