| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Type | Database Management Systems |
| Format | DVD |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 6 GB |
| License Category | Runtime |
| Minimum RAM | 2 GB |
| Model | Microsoft SQL Server 2019 Standard Runtime (OPK Kit, 50 CALs, Eng |
| Minimum Processor Speed | 1.5 GHz |
| For Operating Systems | Windows |
| Number of Devices | 1 |
Check the listing for details. Microsoft SQL Server Standard Edition Runtime 2019 English OPK Kit New Sealed. Condition: Brand New. Listed at 89.99 USD. With the English language support, this SQL Server edition is ideal for individuals and organizations looking to manage and analyze data efficiently.