| Cosmetic condition | Good |
|---|---|
| No accessories | Yes |
| Screen Size | 10.5 in |
| Seller Warranty | 12 Months |
| RAM Size | 4 GB |
| Color | Gray |
| Custom Bundle | No |
| Internet Connectivity | Wi-Fi + 4G |
| Brand | Microsoft |
| Series | Microsoft Surface |
| Type | Tablet |
| Maximum Resolution | 2732 x 2048 |
| Network | Unlocked |
| Model | Microsoft Surface Go 2 |
| Connectivity | Bluetooth, USB-C |
| Processor Model | Intel Pentium 4425y |
| Operating System | Windows 11 Pro |
| Features | Facial Recognition, Accelerometer, Ambient Light Sensor, Barometer, G-sensor, Apple Pencil Support, LiDAR Scanner |
| Charger Included | No |
| Storage Capacity | 64 GB |
| Battery Run Time | 9 hrs |
Check the listing for details. Microsoft Surface Go 2 Tablet| eMMC 64GB| 4GB RAM| WIN 11 Pro. Color: Gray, Condition: Used. Listed at 170.99 USD. No charging cables. RAM CAPACITY 4GB. color mark on bottom of tablet. R2 Certified - F3 - Key Functions Working. SCREEN POWERS ON?. SCREEN SIZE 10.5". HARD DRIVE CADDY?. OPTICAL DRIVE?.