| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Series | Surface |
| Type | Tablet/Laptop Convertible |
| Screen Size | 10.5 in |
| Color | Silver |
| RAM Size | 8 GB |
| Model | Surface Go |
| Connectivity | USB-C, Headphone Jack |
| Features | Built-In Front Camera, Touch Screen |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| Storage Capacity | 128 GB |
Check the listing for details. Microsoft Surface Go Tablet bundle with Keyboard. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 100.00 USD. Include original package. Everything in excellent condition.