| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Series | Microsoft Surface |
| Type | Tablet |
| Screen Size | 12.3 in |
| Model | Microsoft Surface Pro 4 |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| Hard Drive Capacity | 58GB |
| Charger Included | Yes |
| Storage Capacity | 58GB |
| Location | SE BAA |
Check the listing for details. Microsoft Surface Pro 4 58GB. Condition: Used. Listed at 229.99 USD.