| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Series | Microsoft Surface Pro |
| Type | Tablet |
| Screen Size | 13.3 in |
| RAM Size | 4 GB |
| Color | Silver |
| Model | Microsoft Surface Pro 4 |
| Processor Model | Intel Core m3-6Y30 |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| Charger Included | No |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Storage Capacity | 128 GB |
Check the listing for details. Microsoft Surface Pro 4 Intel Core m3-6Y30 4GB RAM 128GB SSD Win 10 Pro. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 59.99 USD. The Microsoft Surface Pro 4 is a sleek and powerful tablet designed for productivity on-the-go. No charging cables. RAM CAPACITY 4GB. R2 Certified - F3 - Key Functions Working. SCREEN POWERS ON?. SCREEN SIZE 13.3".