| Measurement of Depth | 7" |
|---|---|
| Measurement of Height | 11" |
| Compatible Laptop Size | 15" |
| Color | Gray and Black |
| Date of Creation | 1999 |
| Measurement of Width | 15" |
| Modified Item | No |
| Weight | 2 lb 6 oz |
| Brand | Microsoft |
| Type of Advertising | Laptop Briefcase |
| Original/Reproduction | Original |
| Measurement of Strap Drop | 22" |
| Country/Region of Manufacture | Sri Lanka |
| Stock | 0319xbo-PU06184B |
Check the listing for details. Microsoft Tech Ed 99 Vtg Technology IT Laptop Millennial Messenger Bag Briefcase. Color: Gray and Black, Condition: Used. Listed at 149.99 USD. Ready to Use. Nice quality, well made & many features including: 2 Main Large Zipper Sections; 1 Large Pocket and an Organizer Section Under the Large Flap which also has a large zipper pocket on the exterior.