| Licence Category | Retail |
|---|---|
| Platform | Windows |
| Minimum RAM | 2 GB |
| For Operating Systems | Windows |
| Brand | Microsoft |
| Type | Office Software Suites |
| Unit Type | Unit |
| Format | USB |
| Minimum Hard Drive Space | 2 GB |
| Language | English |
| Manufacturer Warranty | Lifetime |
| Model | microsoft visio 2021 |
| Minimum Processor Speed | 2 GHz |
| Unit Quantity | 20 |
| Number of Devices | 1 |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Microsoft Visio 2021 + Project 2021 Full Retail USB Lifetime Activation. Condition: Brand New, Made in United States. Listed at 115.02 USD. π Microsoft Visio 2021 β Key Features. USB installer containing both Visio 2021 and Project 2021. π Microsoft Project 2021 β Key Features. A: Yes β one key for Visio 2021 and one key for Project 2021.