| License Category | Retail |
|---|---|
| Minimum RAM | 4 GB |
| MPN | FQC-10529, HAV-00162 |
| For Operating Systems | Microsoft Windows 10 |
| Brand | Microsoft |
| Type | Operating System |
| Unit Type | Unit |
| Format | USB |
| Language | English, Multilingual |
| Minimum Hard Drive Space | 64 GB |
| Manufacturer Warranty | Lifetime |
| Model | HAV-00162 |
| Minimum Processor Speed | 1 GHz |
| Number of Devices | 1 |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Microsoft Windows 10 Pro 64bit - New Sealed USB 1 PC. Condition: Brand New, Made in United States. Listed at 49.99 USD. Express service + Shipping 💪🏼