| License Category | Standard |
|---|---|
| Minimum RAM | 4 GB |
| MPN | KW900633 |
| For Operating Systems | Windows, Microsoft Windows 11 |
| Brand | Microsoft |
| Type | Operating System |
| Format | USB |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 20 GB |
| Manufacturer Warranty | Lifetime |
| Model | Windows 11 Home |
| Minimum Processor Speed | 1 GHz |
| Number of Devices | 1 |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Microsoft Windows 11 Home USB License Product Key 64 Bit Activation. Condition: Brand New, Made in United States. Listed at 43.00 USD.