| Non-Domestic Product | No |
|---|---|
| Platform | Windows |
| Country of Manufacture | Puerto Rico |
| Modified Item | No |
| Edition | Windows 8 Professional Upgrade |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 0885370395143 |
| Brand | Microsoft |
| Type | Operating Systems |
| Format | Retail |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 20 GB |
| License Category | Standard |
| Minimum RAM | 2 GB |
| Model | Microsoft Windows 8 Pro |
| Minimum Processor Speed | 1 GHz |
| MPN | 3UR-00001 |
| For Operating Systems | Microsoft Windows 8 |
Check the listing for details. Microsoft Windows 8 Pro Professional Upgrade 32Bit & 64Bit Genuine New Sealed. Condition: Brand New, Made in United States. Listed at 34.95 USD. Pictures are of actual items you will be receiving Brand New Sealed Will come well packaged and include tracking Thanks in advance for your purchase