| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Modified Item | No |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Country of Manufacture | Puerto Rico |
| Platform | Windows |
| License Category | Standard |
| MPN | 3UR-00001 |
| Minimum RAM | 2 GB |
| Brand | Microsoft |
| Minimum Processor Speed | 1 GHz |
| For Operating Systems | Microsoft Windows 8 |
| Format | Retail |
| Language | English |
| Type | Operating Systems |
| Minimum Hard Drive Space | 20 GB |
| Model | Microsoft Windows 8 Pro |
| MPN | 3UR00001 |
Check the listing for details. Microsoft Windows 8 Professional Full/Upgrade 32Bit & 64Bit DVD MS =NEW RETAIL=. Condition: Like New. Listed at 79.95 USD. Track Page Views With Auctiva's FREE Counter