| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Minimum Processor Speed | 1.4 GHz |
| Model | 7S05001RWW |
| Number of Devices | 1 |
| Minimum RAM | 0.512 GB |
| License Category | Reseller Option Kit (ROK) |
| California Prop 65 Warning | Cancer and Reproductive Harm |
| Format | OEM |
| Type | Software Licensing |
| MPN | 7S05001RWW |
| For Operating Systems | Microsoft Windows Server 2019 |
| Language | Multilingual |
| Brand | Microsoft |
| Minimum Hard Drive Space | 32 GB |
Check the listing for details. ✅ Microsoft Windows Server 2019 Essentials - 1-License - OEM ROK - 7S05001RWW. Condition: Brand New. Listed at 275.00 USD. Brand New, never used