| License Category | Standard |
|---|---|
| Minimum RAM | 1 GB |
| MPN | P7307788 |
| For Operating Systems | Windows |
| Brand | Microsoft |
| Type | Operating System |
| Format | DVD |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 2 GB |
| Model | Server 2019 Standard |
| Minimum Processor Speed | 2 GHz |
| 物品状况 | 全新: An item that has never been opened or removed from the manufa |
| Country of Origin | United States |
| Number of Devices | 1 |
Check the listing for details. Microsoft Windows Server 2019 x64 Bit STANDARD 48 CORE License Key+DVD. Condition: Brand New, Made in United States. Listed at 39.99 USD. Microsoft Windows Server 2019 Standard 64Bit (48 Core) OEM COA & DVD. DVD + Certificate of Authenticity (COA) included.