| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Type | Operating System |
| Format | USB |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 20 GB |
| License Category | Standard |
| Minimum RAM | 2 GB |
| Minimum Processor Speed | 1 GHz |
| Number of Devices | 1 |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Microsoft Windows Server 2022 Datacenter DVD Kit 24-Core LICENSE KEY 1PK. Condition: Brand New, Made in United States. Listed at 35.99 USD. Microsoft DVD Media for Windows Server 2022 Datacenter 64bit installation kit This kit is included "Desktop experience feature" Core Support: Up to 24 Cores Cal Support: 5 This is a physical product, so we do not send any product keys digitally Do not activate the product key with Server evaluation version because It won't work. Instead, please install full version OS or google it, how to convert evaluation version to full version using a terminal codes. If you can't active the code, please contact us ASAP so that we can handle the issue for you.