| License Category | Standard |
|---|---|
| Minimum RAM | 4 GB |
| MPN | RJSV25BZ24H1CDVD |
| For Operating Systems | Windows |
| Brand | Microsoft |
| Type | Operating Systems |
| Format | DVD |
| Unit Type | Unit |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 20 GB |
| Manufacturer Warranty | Lifetime |
| Minimum Processor Speed | 1.5 GHz |
| Number of Devices | 1 |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Microsoft Windows Server 2025 Standard 24 Core 64-Bit DVD Edition New Sealed. Condition: Brand New, Made in United States. Listed at 72.99 USD. Windows Server 2025 Standard 24 Core 64 Bit DVD. Windows 2025 Standard 24-Core 64-Bit Installation DVD. 64 GB or more available storage. TPM version 2.0. DirectX 12 compatible graphics card.