| License Category | Standard |
|---|---|
| Minimum RAM | 16 MB |
| MPN | X03-72316 |
| For Operating Systems | Windows 95 or later, Windows NT Workstation 4.0 or later |
| Item Length | 10 in |
| Brand | Microsoft |
| Type | Office Software Suites |
| Format | CD |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 50 MB |
| Item Height | 8 in |
| Model | Works 4.5 |
| Minimum Processor Speed | 66 MHz |
| Number of Devices | 1 |
| Item Width | 2 in |
Check the listing for details. Microsoft Works 4.5 Office Software Suite CD for Windows 95/NT OPEN BOX. Condition: Like New. Listed at 19.00 USD. Microsoft Works 4.5 Office Software Suite CD for Windows 95/NT Standard License