| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Microsoft |
| MPN | MICROSOFT |
| Color | Multicolor |
| Material | Mixed Materials |
| Department | Unisex Adults |
| US Shoe Size | 8 |
| Sport | Non-Sport |
| Platform | Multi-Platform |
| Game Name | Microsoft Works 9 Installation CD 9.0 Dell Softwar |
| Artist | Microsoft |
| Author | Microsoft |
| Item Height | 10 in |
| Item Length | 10 in |
| Item Width | 10 in |
| Publication Name | Microsoft Works 9 Installation CD 9.0 Dell Softwar |
| Release Title | Microsoft Works 9 Installation CD 9.0 Dell Softwar |
Check the listing for details. Microsoft Works 9 Installation CD 9.0 Dell Software Vintage. Color: Multicolor, Size: 8, Condition: Very Good. Listed at 12.00 USD. This item has been visually inspected for quality and condition. Condition: Very Good. Signs of wear consistent with age.