| License Category | OEM |
|---|---|
| Minimum RAM | Unknown |
| MPN | X13-66561 |
| For Operating Systems | Windows |
| Item Length | 4.7 in |
| Brand | Microsoft |
| Type | Office Suite |
| Format | CD-ROM |
| Unit Type | Unit |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | Unknown |
| Manufacturer Warranty | No |
| Item Height | 0.05 in |
| Model | Works 9 |
| Minimum Processor Speed | Unknown |
| Unit Quantity | 1 |
| Number of Devices | Unknown |
| Item Width | 4.7 in |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Microsoft WORKS 9 Software CD-ROM New PC Distribution Version X13-66561 (2007). Condition: Brand New, Made in United States. Listed at 26.95 USD. The Microsoft Works 9 Software CD-ROM is a new PC distribution version that includes an office suite by Microsoft. The software is in English language and has a manufacturer's warranty. This is a NEW CD.