| Brand | Microtech |
|---|---|
| Minimum Measurement | 0 in |
| Maximum Measurement | 12 in |
| Caliper Type | Digital Caliper |
| MPN | 141083312 |
| Unit Quantity | 14 |
| Country of Origin | China |
| Resolution | 0.0010 in |
Check the listing for details. Microtech Big Face Digital Calipers 12 Inch New with Case. Condition: New, Made in China. Listed at 105.00 USD.