| Making Method | Microwave |
|---|---|
| Brand | Ocean By CWC |
| Type | Microwave Cool Caddy |
| Color | Grey |
| Item Diameter | 10 in |
| Item Height | 3 in |
| Model | OCMDSHR |
| Material | Plastic |
| Item Length | 12" |
| Country/Region of Manufacture | China |
| UPC | 192598106186 |
Check the listing for details. Microwave Cool Caddy Ocean By CWC. Color: Grey, Condition: New. Listed at 12.00 USD. Designed to catch spill overs and keep microwave clean.