| Compatible Brand | Forge |
|---|---|
| Installation | Built-In/Integrated |
| Power Source | Electric |
| Color | White |
| Compatible Model | jvm13xxx models 245574, AH232260, JVM13XXX Models 245574, AH232260, EA232260, PS232260, WB15X0335, ea232260, WB15X0335, PS232260 |
| MPN | AP2021148 |
| Material | Aluminum |
| Item Depth | Less Than 1 in |
| Suitable For | Convection/Steam Oven Combination |
| Brand | Podoy |
| Type | Door Handle |
| Capacity | 0.5 ft³ or less |
| Item Height | Less Than 1 in |
| Model | AP2021148 |
| Features | Analog Display |
| Finish | Anthracite |
| Power | 100 W |
| Item Weight | 1.6 ounces |
Check the listing for details. Microwave Door Pulling Handle White for GE Spacemaker XL JVM1330WW 1340WW 1350WW. Color: White, Condition: New. Listed at 11.91 USD. GE JVM1340WW02, GE JVM1350WW02, GE JVM1339WW02, GE JVM1331WW02 GE JVM1330WW02, GE JVM1350WW03. GE JVM1330WW03, GE JVM1341WW02 GE JVM1340WW03, GE JVM1331WW04, GE JVM1331WW05, GE JVM1341WW03. GE JVM1330WW05, GE JVM1339WW03, GE JVM1331WW03, GE JVM1331WW01 GE JVM1350WW01, GE JVM1330WW01.