| Included Components | Stsorage Holder |
|---|---|
| Lid Material | Plastic |
| Model Name | Xhw917M60Q112Sazcz3937V |
| Item Package Quantity | 1 |
| Size | 18X18X15Cm |
| Part Number | Xhw917M60Q112Sazcz3937V |
| Style | Fashion |
| Color | White |
| Model Number | Xhw917M60Q112Sazcz3937V |
| Power Source Type | Microwave |
| Material | Plastic |
| Care Instructions | Wipe With Damp Cloth |
| Package Dimensions LxWxH | 7.28x7.17x6.57 Inches |
| Weight | 0.79 Pounds |
Check the listing for details. Microwave Rice Cooker Plastic Pressure Cooker Locking Lid Steaming White. Color: White, Condition: New. Listed at 35.33 USD. Microwave Rice Cooker Plastic Microwave Pressure Cooker with Locking Lid Instant Fast Cookware for Cooking Steaming Rice Chicken Pasta. micr Multifunctional micr cooker compact, lightweight structure makes it ideal for small kitchens, college dorms, RVs and office lunch prep.