| PartNumber | B00475J00A |
|---|---|
| Color | White |
| PackageWeight | 59 |
| MPN | B00475J00A |
| PackageQuantity | 1 |
| Brand | Vidalia Brands |
| PackageHeight | 85 |
| PackageWidth | 102 |
| Model | B00475J00A |
| Manufacturer | Vidalia Brands |
| PackageLength | 111 |
| UPC | 0818108001580 |
Check the listing for details. Microwave Vidalia Brands Onion Cooker White (1 Ea). Color: White, Condition: New. Listed at 9.99 USD. Microwave Vidalia Brands Onion Cooker White (1 Ea). Condition is New. Shipped with Economy Shipping.