| Antique | Yes |
|---|---|
| Type | Wardrobe |
| Shape | Rectangular |
| Color | Brown |
| Item Height | 70 in |
| Style | Modern |
| Number of Doors | 2 |
| Material | Teak |
| Item Length | 48.5 in |
| Room | Bedroom |
| Item Width | 21 in |
Check the listing for details. Mid Century Modern Vintage Teak Armoire/Wardrobe L.. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 1150.00 USD. 48.50"L x 21"D x 70"H.