| Rack Depth | 18 in |
|---|---|
| Number of Side Panels | 0 |
| Mount Type | Freestanding |
| Weight Capacity | 250 lbs |
| Rack Unit Height | 8 U |
| Brand | Middle Atlantic Products |
| Rack Unit Width | 19.25 in |
| Type | Rack |
Check the listing for details. Middle Atlantic CFR Cabinet Frame Rack CFR-8-18. Condition: Open box. Listed at 150.00 USD.