| Voltage Compatibility | 120 V |
|---|---|
| Brand | Middle Atlantic Products |
| Type | Power Distribution Panel |
| Cooling | Passive Cooling |
| Unit Type | Unit |
| Item Height | 1.75 in |
| Color | Black |
| Model | PD-915R |
| MPN | PD-915R |
| Features | Rack Mountable, Surge Protection |
| Item Width | 19 in |
Check the listing for details. Middle Atlantic PD-915R Power Distribution Unit - Black Works. Color: Black, Condition: Used. Listed at 23.80 USD. You are buying an used but in great working condition Middle Atlantic PD-915R Power Distribution Unit - Black.