| Brand | Middle Atlantic Products |
|---|---|
| Type | Rack Case |
| Size | Large |
| Item Height | 36" |
| Color | Black |
| Model | 0 |
| MPN | RK20 |
| Material | Wood |
| Item Length | 18" |
| Rack Unit Height | 20u |
| To Fit | Rack Gear |
| Item Width | 20.5" |
Check the listing for details. Middle Atlantic RK20 20U Rack. Color: Black, Condition: Pre-owned. Listed at 175.00 USD. The Middle Atlantic RK20 20U Rack is a large black rack case made of wood, specifically designed to hold 20 units of rack gear.