| Brand | Middle Atlantic |
|---|---|
| Compatible Brand | Middle Atlantic |
| Type | 3-1/2" 2 Space Universal Face after Panel |
| Color | Black |
| Model | UFAF-2A |
| Manufacturer Part Number | UFAF-2A |
| Compatible Model | UFAF-2A |
| MPN | UFAF-2A |
| Material | Steel |
| Country of Origin | United States |
| UPC | 656747140587 |
Check the listing for details. Middle Atlantic UFAF-2A 3-1/2" 2 Space Universal Face after Panel. Color: Black, Condition: New, Made in United States. Listed at 31.99 USD. - Middle Atlantic UFAF-2A 3-1/2" 2 Space Universal Face after Panel - New - See pics