| Brand | Middle Atlantic Products |
|---|---|
| Rack Unit Width | 19 in |
| Type | rack cooling system |
| Mount Type | Front Panel Mount |
| Rack Depth | 1.5 in |
| Item Height | 3.5 in |
| MPN | UQFP-4-RT |
| Rack Unit Height | 2 U |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Middle Atlantic UQFP-4. Condition: Open box, Made in United States. Listed at 100.00 USD.