| Brand | Middle Atlantic Products |
|---|---|
| Unit Type | Unit |
| Manufacturer Warranty | no |
| Item Height | 3.5 in |
| MPN | UQFP-4RT |
| Maximum Airflow Volume | 100 CFM |
| Item Length | 19 in |
| Unit Quantity | 2 RU |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 2.96 in |
| UPC | 656747103865 |
Check the listing for details. MIDDLE ATLANTIC UQFP-4RA Quiet 4 Fan Panel - w/ Thermistor Cooling System. Condition: New, Made in China. Listed at 105.00 USD. The smart, quiet, elegant way to keep electronics systems cool. Cooling panel rated 100 CFM at 27 dB.