| Brand | Games Workshop |
|---|---|
| Country of Origin | CN |
| Country/Region of Manufacture | CN |
| Game | Miniature |
| Game Title | Middle-Earth Strategy Battle Game |
| Game Type | Miniature |
| Item Height | 1.50 in |
| Item Length | 1.50 in |
| Item Weight | 0.15 lb |
| Item Width | 1.50 in |
| MPN | 30-93 |
| Model | 30-93 |
Check the listing for details. Middle-Earth Strategy Battle Game: Hill Tribesman Dice Set. Condition: New, Made in CN. Listed at 20.50 USD. The 1-5 facings are traditionally pipped and each '6' face is decorated with the stylised bird icon of the Hill Tribes. When they mass for war, they wreak havoc and destruction, pillaging and burning all they see.