| Non-Domestic Product | No |
|---|---|
| Mounting Style | DIN Rail |
| Maximum Amperage | 150 A |
| Custom Bundle | No |
| Current Rating | 71-80 A |
| Fuse Type | Switch |
| MPN | MNEPV80 |
| Modified Item | No |
| Brand | Midnite Solar |
| Current Type | DC |
| Voltage | 101-150 V |
| Model | MNEPV80 |
| Country of Origin | Unknown |
Check the listing for details. MidNite 80 Amp / 150VDC / DC DIN Mount Solar Array Circuit Breaker MNEPV80. Condition: New, Made in Unknown. Listed at 49.77 USD.