| Power Source | Wall Plug-in |
|---|---|
| Coffee Type | Pod |
| Color | stailess steel |
| Item Depth | 310mm |
| Brand | Miele |
| Type | Pod Coffee Machine |
| Compatible Capsule/Pad System | Nespresso |
| Item Height | 372mm |
| Model | CVA 33660 |
| Type of Coffee Made | Cappuccino |
| Components Included | User Manual |
| Country of Origin | Germany |
| Item Width | 595mm |
Check the listing for details. Miele CVA 3660 built in coffee machine & storage tray. Color: stailess steel, Condition: Used, Made in Germany. Listed at 375.00 USD. Item includes storage drawer. All components supplied and working. Fit into any standard kitchen built in space.