| Installation | Built-In |
|---|---|
| Door Style | Single Door |
| Color | Silver |
| Item Depth | 20.1-25 in |
| Smart Home Compatibility | Wi-Fi |
| Brand | Miele |
| Type | Refrigerator Column |
| Number of Drawers | 2 |
| Defrost Method | Frost-Free/Automatic Defrost |
| Item Height | More Than 80 in |
| Model | Miele K2602SF |
| Number of Doors | 1 |
| Smart Home Protocol | Wi-Fi |
| Finish | Stainless Steel |
| Number of Freezer Compartments | 1 |
| Item Width | 24 in |
Check the listing for details. Miele K2602SF 24" Refrigerator Column Stainless Retail $9499. Color: Silver, Condition: Open box. Listed at 6499.00 USD. Model: K2602SF. Remote Monitoring will always keep you in the know. The glass shelves are provided with an aluminum profile all the way around. Any fluids that leak are therefore retained, which protects the lower levels inside the refrigerator.