| Installation | Built-In |
|---|---|
| Door Style | Single Door |
| Color | Silver |
| MPN | K2802SF |
| Item Depth | 24 in |
| Brand | Miele |
| Type | Column |
| Number of Shelves | 2 |
| Capacity | 16.8 cu ft |
| Item Height | 84 in |
| Model | K2802SF |
| Number of Doors | 1 |
| Finish | Stainless Steel |
| Item Width | 30 in |
Check the listing for details. Miele MasterCool Series K2802SF 30 Inch Built-In Smart Refrigerator Column. Color: Silver, Condition: New. Listed at 8399.99 USD. Techno Appliances will always do everything we can to resolve your issue as quickly as possible. We will make sure to correct any situation to the best of our abilities.